Discover your certification today Browse
Open page navigation

Biuro Polski APMG - Osiągnięcie Regionów EMEA

Geographic area: 
Bosnia and HerzegovinaBulgariaCroatiaCzech RepublicEstoniaGreeceHungaryLatviaLithuaniaMacedonia, The Former Yugoslav Republic ofMoldova, Republic ofPolandRomaniaRussian FederationSerbiaSlovakiaSloveniaUkraine

APMG International to czołowy Instytut Egzaminacyjny. Prowadzimy akredytację profesjonalnych organizacji szkoleniowych i konsultingowych, a także oferujemy programy certyfikacji pracowników wiedzy. Mamy globalny zasięg i oddziały regionalne na całym świecie.

ANNOUNCEMENTS

APMG International wprowadza certyfikację dla Praxis Framework ™

Praxis Framework ™ to pierwsze na świecie ramy obejmujące zarządzanie projektami, programami i portfelami.

Zwinne metodyki oraz frameworki zarządzania projektami

Tradycyjne zarządzanie projektem sprawdza się w warunkach dużej przewidywalności, stabilności oraz dużej świadomości Klienta, co do własnych oczekiwań.

Akredytacja

Naszym celem jest wspieranie naszych organizacji szkoleniowych i konsultingowych w celu zapewnienia niezmiennej jakości, niezależnie od tego, czy działają one globalnie, czy też jako lokalni dostawcy usług specjalistycznych. Stosowany przez APMG-International rygorystyczny proces oceny cieszy się uznaniem na całym świecie. Aby zagwarantować własną niezależność i zaangażowanie w standardy jakościowe, sami nie prowadzimy szkoleń.

Akredytowane przez nas organizacje mają uzasadniony powód do dumy ze swojego statusu. Dowiedz się więcej na temat .

Kwalifikacje

Nasza szeroka usług akredytacyjnych obejmuje uznane na całym świecie programy z zakresu najlepszych praktyk zarządzania oraz informatyki i zarządzania ogólnego, opracowane w oparciu o międzynarodowe normy i wytyczne najlepszych praktyk.

Celem wszystkich naszych szkoleń jest pomoc profesjonalistom w poszerzaniu wiedzy, kwalifikacji i umiejętności zawodowych.

Useful links

CONTACT US